-100%
Skinchemists Instant Eye Lift 12Ml Fiyatı – Parfüm Mekanı

Skinchemists Instant Eye Lift 12Ml

Skinchemists Instant Eye Lift 12Ml

Skinchemists Instant Eye Lift 12Ml

Orijinal fiyat: 706.776,00₺.Şu andaki fiyat: 989,49₺.

Stoklar tükendi

Orijinal fiyat: 706.776,00₺.Şu andaki fiyat: 989,49₺.

MAYIS İNDİRİMLERİ 3 AL 2 ÖDE
Stok Durumu: Stokta yok SKU: cf9b2d040602 Kategoriler: , ,

Açıklama

Göz çevresinin anında sıkı ve kalkık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Hızlı bir şekilde etki eden özel formülü sayesinde göz çevresindeki ince kırışıklık ve çizgilere hızlıca etki eder. Cilt daha genç ve pürüzsüz gözükür. Eşsiz uygulama aplikatörü sayesinde ihtiyaç duyulduğu kadar ürünün kullanılır. Böylece ürün israfı en aza indirilir.
SkinChemist’in alanında uzaman kimyager, eczacı, estetik uzmanları birlikte çalışarak etkili ve güvenilir cilt bakım ürünleri geliştirmekte ve siz değerli tüketicilerin hizmetine sunmaktadırlar.
İçerik Bilgisi
1) Magnesium Aluminium Silicate: Cildin anında sıkı ve kalkık bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Etkisi 8 saate kadar sürer.
Bileşen Listesi: Purified Water, Sodium Silicate, Magnesium Aluminum Silicate, Iron Oxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.
Kimler kullanmalı
Cildindeki ince çizgi ve kırışıklıktan rahatsız olanlar
Göz çevresi bakımına özen gösterenler
Daha genç bir görünüm kazanmak isteyenler
Daha sıkı bir cilde sahip olmak isteyenler
40 Yaş üstü

Sevgili Parfüm Mekanı ailesi,

Size özel bir kampanyayla karşınızdayız! Artık favori parfümlerinizi daha da avantajlı bir şekilde edinebilirsiniz. Parfüm Mekanı olarak, sizlere mümkün olan en iyi hizmeti sunmak ve tutkulu parfüm tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.

Tutkun olduğunuz dünya markalarının orijinal parfümlerini daha fazla elde etmek için 3 al 2 öde kampanyamızı sunuyoruz! Evet, yanlış duymadınız, 3 parfüm alın, sadece 2 parfümün bedelini ödeyin. Bu fırsatla, sevdiğiniz parfümlerin yanı sıra yeni keşfedilecek ürünlere de kolayca ulaşabileceksiniz. Artık kendi parfüm koleksiyonunuzu daha avantajlı bir şekilde genişletebilirsiniz.

Parfüm Mekanı olarak, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyoruz. Bu nedenle, sunulan her bir ürünün orijinal olduğunu ve kaliteli hizmet verdiğimizi garanti ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize, markaların kendi özgün parfümlerini en uygun fiyatlarla sunarken, aynı zamanda güvenilir ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Kampanya süresince sizlere sunulan avantajlarla, sevdiklerinizi şaşırtabilir veya kendi özgün tarzınızı daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Unutmayın, parfüm, kendine özgü bir ifade biçimidir ve sizi başkalarından ayıran özel bir imza niteliği taşır.

Parfüm Mekanı ailesi olarak, sizlere en yeni trendleri takip etme, farklı aromalara dalma ve kaliteli parfümleri uygun fiyatlarla elde etme fırsatını sunmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu kampanya ile sizleri daha da mutlu etmek ve parfüm deneyiminizi özel kılmak istiyoruz.

Hemen şimdi Parfüm Mekanı'nı ziyaret edin ve kampanyamızdan faydalanın. Kaliteli parfümlerin büyüleyici dünyasında, 3 al 2 öde kampanyamızla parfüm koleksiyonunuzu güncellemek için mükemmel bir fırsat yakalayın!

Sevgiyle kalın,

Parfüm Mekanı

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

İnceleme ekle
You must be logged in to post a review Log In