İNDİRİM
Ardell Manyetik Kirpik Demi Wispies Fiyatı – Parfüm Mekanı

Ardell Manyetik Kirpik Demi Wispies

Ardell Manyetik Kirpik Demi Wispies

Ardell Manyetik Kirpik Demi Wispies

121,02

Stoklar tükendi

121,02

EFSANE KASIM 3 AL 2 ÖDE
Stok Durumu: Stokta yok SKU: 2ba3c4b9390c Kategoriler: , ,
Marka:ARDELL

Açıklama

*Uygulaması kolay.
*Yapıştırıcı gerekmez.
*Yeniden kullanılabilir.
GERÇEK MIKNASTISLAR: Devrim niteliğinde çoklu mıknatıs teknolojisi, tam manyetik temas için stratejik olarak gömülü 6 ila 8, neredeyse görünmez mıknatıslar kullanır, böylece kirpikler doğal kirpik çizgisi boyunca kesintisiz olarak uzanır ve dışarı çıkmazlar.
Daha küçük mıknatıslar + bunlardan daha fazlası = daha güvenli tutuş, daha az fark edilir bir görünüm.
Mükemmel tasarlanmış şerit kirpiklerin 8 mıknatısı ve vurgulayıcı kirpikleri 6 mıknatısı var.
GERÇEK KIVRIMLAR: Manyetik Kirpikler ön kavisli bant sayesinde göz kapağı çevresine kusursuz bir şekilde uyduğu için kolay uygulanır.
GERÇEK KOLAYLIK: Basitçe ve zahmetsizce, sadece yerleştirin ve bastırın.
Üst Kirpik mıknatısları, Alt Kirpik Mıknatısları ile kilitlenir. Üst ve Alt Kirpikler, hacimli bir kirpik bakışı için bir araya getirilir.
Yerinden oynamaz: Yapışkan gerekmez. Kirpikler, onları çıkarana kadar yerinde kalır. Yeniden kullanılabilir.
GERÇEK İNSAN SAÇI: Yumuşak, doğal bir görünüm için insan saçından yapılmıştır.
GERÇEK SANATÇILIK: En çok satan kirpiklerimizden olan Wispies kirpikleri de içeren çeşitli şerit kirpik ve vurgulayıcı kirpik stilleri içerir.

Sevgili Parfüm Mekanı ailesi,

Size özel bir kampanyayla karşınızdayız! Artık favori parfümlerinizi daha da avantajlı bir şekilde edinebilirsiniz. Parfüm Mekanı olarak, sizlere mümkün olan en iyi hizmeti sunmak ve tutkulu parfüm tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız.

Tutkun olduğunuz dünya markalarının orijinal parfümlerini daha fazla elde etmek için 3 al 2 öde kampanyamızı sunuyoruz! Evet, yanlış duymadınız, 3 parfüm alın, sadece 2 parfümün bedelini ödeyin. Bu fırsatla, sevdiğiniz parfümlerin yanı sıra yeni keşfedilecek ürünlere de kolayca ulaşabileceksiniz. Artık kendi parfüm koleksiyonunuzu daha avantajlı bir şekilde genişletebilirsiniz.

Parfüm Mekanı olarak, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutuyoruz. Bu nedenle, sunulan her bir ürünün orijinal olduğunu ve kaliteli hizmet verdiğimizi garanti ediyoruz. Siz değerli müşterilerimize, markaların kendi özgün parfümlerini en uygun fiyatlarla sunarken, aynı zamanda güvenilir ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyoruz.

Kampanya süresince sizlere sunulan avantajlarla, sevdiklerinizi şaşırtabilir veya kendi özgün tarzınızı daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Unutmayın, parfüm, kendine özgü bir ifade biçimidir ve sizi başkalarından ayıran özel bir imza niteliği taşır.

Parfüm Mekanı ailesi olarak, sizlere en yeni trendleri takip etme, farklı aromalara dalma ve kaliteli parfümleri uygun fiyatlarla elde etme fırsatını sunmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bu kampanya ile sizleri daha da mutlu etmek ve parfüm deneyiminizi özel kılmak istiyoruz.

Hemen şimdi Parfüm Mekanı'nı ziyaret edin ve kampanyamızdan faydalanın. Kaliteli parfümlerin büyüleyici dünyasında, 3 al 2 öde kampanyamızla parfüm koleksiyonunuzu güncellemek için mükemmel bir fırsat yakalayın!

Sevgiyle kalın,

Parfüm Mekanı

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

İnceleme ekle
You must be logged in to post a review Log In